Вулиці Львова спільно патрулюватимуть міліція та активісти загонів охорони правопорядку
Новини

 

Вулиці Львова спільно патрулюватимуть міліція та активісти загонів охорони правопорядку. Начальник обласного управління міліції Олександр Рудяк на прес-конференції заявив, що правоохоронці переходять у підпорядкування Львівській обласній раді. Про це повідомив один із координаторів загонів охорони правопорядку, голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Маркіян Лопачак. 
 
Як розповів націоналіст, рішення про створення загонів охорони правопорядку оголосив керівник Львівської обласної ради Петро Колодій. «Украй важливо зараз створити єдине легітимне громадське формування із забезпечення правопорядку в місті та області. До складу загонів охорони правопорядку увійшли і представники самооборони, і «Свободи», й інших громадських формувань. Усі активісти загонів охорони правопорядку матимуть розпізнавальні знаки.
Львів’яни мають бути захищені від бандитів і мародерів. Це наш обов’язок. Особливо хочу наголосити на поверненні на вулиці працівників міліції. Це однозначно позитивний крок. Але ще важливіше, що вони перебуватимуть під постійним контролем громади – активістів загонів охорони правопорядку», – зазначив Маркіян Лопачак.
 
 
 
 
                                                                                                                     
 
                                                                                                                                                   Понеділок, 24 лютого 2014 року