Комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища розглянула важливі питання громади
Новини

 

Під час засідання комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради було опрацьовано низку важливих питань.
 
Члени комісії розглянули і погодили проект ухвали «Про затвердження ТзОВ «РИНОК сільськогосподарської продукції «Шувар» технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок на вул. Хуторівці, вул.Хуторівці, 4-Б». Згідно з цією ухвалою, продовжується термін оренди ринку «Шувар» на 10 років.
 
«Йдеться про відновлення меж земельної ділянки. Це більше 15 га землі, за які підприємство буде сплачувати орендну плату в міську скарбницю. А ці кошти зараз вкрай необхідні для міста. Це і робочі місця, адже на цьому підприємстві працюють тисячі підприємців», - прокоментував голова комісії Андріан Гутник .
Також позитивно розглянуто проект ухвали «Про затвердження Львівській обласній раді технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Коперника, 27». Ця ділянка площею 0,3957 га надається у постійне користування для обслуговування будівель Львівської державної чоловічої хорової капели «Дударик» за рахунок земель житлової та громадської забудови.
 
Серед іншого, погоджено проект ухвали «Про продовження Львівській обласній організації профспілки працівників освіти і науки України терміну оренди земельної ділянки по вул. Листопадового Чину, 6».
 
Ще один важливий документ, на думку, Андріана Гутника – це проект ухвали на укладення договору суперфіцію на земельні ділянки площею 3,9771 га та 2, 15 га по вул. Кульпарківській, 226-г (на проектованій вул. Ряшівській), яка призначена для побудови спортивного комплексу для Євробаскету-2015 року. 
 
За словами голови комісії Андріана Гутника, впродовж останнього часу у зв’язку із подіями в країні комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища не збиралась на засідання.
 
«Річ у тому, що багато наших депутатів перебувають на майдані у Києві. Тим часом, виникла потреба вирішити багато невідкладних питань для громади міста, тому попрацювали досить плідно. Загалом, під час засідання розглянуто 65 питань», - повідомив Андріан Гутник.
Згідно з регламентом ЛМР ці питання виносяться на розгляд міської ради.
 
                                      
                                                                                                                                         Понеділок, 17 лютого 2014 року