У Львові з’явиться пам’ятна дошка Станиці УПА та скульптура «Алегорія Європи»
Новини

 

Під час засідання постійної комісії культури, промоцій, ЗМІ та туризму ЛМР  було розглянуто звернення департаменту містобудування Львівської міської ради щодо погодження встановлення меморіальної таблиці на вулиці Сербській, 9. За цією адресою у роки ІІ світової війни працювала підпільна Станиця ОУН-УПА у 1946-1950 рр. під керівництвом Євгенії Кубів (псевдонім «Зірка»).
 
«Матеріали про це нам надав львів’янин В.Кубів, який особисто звертався до Служби Безпеки України для  отримання архівних матеріалів на підтвердження діяльності Станиці. Після того, як комісія отримала усі необхідні документи, ми погодили встановлення пам’ятної таблиці на вулиці Сербській. Позаяк львівська громада повинна знати історію нашого міста, і те, як патріоти виборювали нашу незалежність», - пояснив голова комісії Ярослав Музичко.
Окрім цього, члени комісії, розглянули звернення департаменту містобудування щодо надання висновків про встановлення скульптури «Алегорія Європи» у м. Львові. 
 
«Як відомо, Польща підтримує Україну в євроінтеграційних прагненнях. Мешканці міста Вроцлав приготували львів’янам подарунок – скульптуру «Алегорія Європи». Адже цього року Польща святкуватиме десятиріччя вступу в ЄС. Комісія пропонує встановити цю скульптуру на Привокзальній площі ( на кільці). Вулиця Городоцька - це магістраль, що сполучає Львів і Україну із Західним кордоном, Європою», - повідомив Ярослав Музичко.  
 
Серед іншого, члени комісії погодили план заходів розвитку туристичної галузі міста Львова на 2014 рік у сумі 1 520,0 тисяч гривень. Також було розглянуто звернення управління туризму ЛМР про погодження переліку послуг і промоційної продукції на виконання міської, загальноукраїнської та міжнародної програм промоції у 2014 році у сумі 570, 0 тисяч гривень. 
На думку голови комісії Ярослава Музичка, управління туризму Львова та відділ промоції працюють дуже ефективно. Позаяк при мінімальному бюджеті вони виконують дуже велику роботу для розвитку туризму і наповнення бюджету Львова. Про це свідчить щораз більша кількість туристів у місті. 
                                        
 
                                                                                                                                     Четвер, 13 лютого 2014 року