Для будівництва трамваю на Сихів передбачено спеціальні кошти
Новини

 

Як повідомив депутат Львівської міської ради, член комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Валерій Веремчук, у статутний фонд комунального підприємства «Львівавтодор» закладено кошти на реалізацію проекту «Трамвай на Сихів». Загальний кошторис  - більше 160 мільйонів гривень. Певна частка – це грантова допомога німецьких банків. Окрім цього, надійшли кошти від Європейського банку реконструкції та розвитку. Відповідно, ще третину від суми міські депутати передбачили, ухваливши бюджет Львова на 2014 рік.
 
«Проект насправді є дуже важливий, адже у Сихівському районі проживає понад 150 тисяч мешканців. І ситуація в час пік з перевезенням пасажирів  вкрай напружена. Ще у 2010 році на початку нашої каденції було продовжено тролейбусну лінію від торгового центру «Іскра» до торгового центру «Санта Барбара». Це дещо покращило ситуацію. Втім, прокладення трамвайного маршруту, як ніколи, на часі», - зауважив депутат.
Окрім цього, зі слів Валерія Веремчука, для трамваю передбачена окрема ділянка на дорозі, тому він не перешкоджатиме руху іншого транспорту. Згідно з проектом будівництва трамваю, підлягають знесенню два об»єкти – житловий будинок та офісний центр. Власники, зокрема, кафе уже погодились переїхати на інше місце. А власники торгового центру чекають зараз на оцінку. Тобто за якою ціною місто готове буде викуповувати їх приміщення. 
 
«Окрім цього, під знос підлягає ринок «Санта Барбара». Уже є підготовлена ухвала сесії, щоб перенести цей ринок на вулицю Антонича, 8», - повідомив Валерій Веремчук. 
 
 
 
                                                                                                                                       Середа, 12 лютого 2014 року