Суд за клопотанням прокуратури заборонив Львівській міській раді оприлюднювати ухвалу про визнання Народної Ради
Новини

 

Львівський окружний адміністративний суд під головуванням судді Варвари Потабенко задовольнив клопотання про забезпечення позову у справі за позовом прокуратури міста Львова до Львівської міської ради і заборонив оприлюднювати рішення міської ради про визнання Народної Ради колегіальним органом, уповноваженим представляти інтереси народу України. 
 
Також накладено заборону на оприлюднення звернення до Ради Європи, Європейського Союзу, ОБСЄ та міжнародного співтовариства з проханням допомогти українському народові. Суд вимагає не оприлюднювати й рішення депутатського корпусу про заборону проведення на території м. Львова заходів за участю особового складу Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ України, инших правоохоронних органів. Про це повідомив заступник голови фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Любомир Мельничук.
За словами націоналіста, своїми діями Львівський окружний адміністративний суд та прокуратура м. Львова підтвердили – вони перебувають по різні боки барикад з громадою міста.
 
"Під час ухвалення цієї постанови Львівська міська рада діяла в межах та в спосіб, визначений Конституцією та Законами України, виконуючи пряму волю громади та Народної Ради України. Ухвалу суду про забезпечення адміністративного позову, яким заборонено оприлюднювати рішення Львівської міської ради щодо визнання Народної Ради вважаємо незаконною й невідкладно подамо апеляційну скаргу на зазначену ухвалу Львівського окружного адміністративного суду! Показовим є той факт, що суд затвердив цю ухвалу, не залучаючи сторону відповідача. Переконаний, що громада Львова не залишить поза увагою факти ігнорування її волі", – зазначив Любомир Мельничук.