У Львові за сприяння депутата Львівської міської ради відбулося відкриття нового дитячого майданчика
Новини

 

За сприяння депутата Львівської міської ради Василя Горона відбулось урочисте відкриття нового дитячого майданчика за адресою: вул. Орлина, 8А. Мешканці навколишніх будинків упродовж кількох років неодноразово зверталися до виконавчих органів влади, аби на прилеглій території встановили дитячий майданчик, проте чиновники завжди посилалися на відсутність коштів у міському б'юджеті.
 
"Під час особистого прийому мешканці звернулися до мене з цим питанням. Упродовж двох років доводилося звертатися, як письмово, так і усно, до керівників відповідних виконавчих органів, відвідувати різного роду комісії, аби закріпити за цією територією місце для майданчика та домогтися необхідного фінансування закупівлі гойдалок, гірок, пісочниці тощо та робіт з їх встановлення.
 
Однак при завершенні робіт не вистачило коштів для обгородження глибоких ярів з обох боків майданчика, які становили загрозу для життя та здоров'я дітей. Відповідні витрати довелося покривати з власної кишені. Окрім цього, найближчим часом на території дитмайданчика мають облаштувати зовнішнє освітлення", – повідомив  депутат Львівської міської ради Василь Горон.
 
 
 
 
 
 
                                                                                                                                               Четвер, 9 січня 2014 року