Фракція УДАР у Львівській міській раді проти передачі комунального майна у державну власність
Новини

 

На сесії Львівської міської ради   депутат Львівської міської ради  Юрій Мартинюк  зачитав заяву щодо передачі комунального майна у державну власність
 
Подаємо повністю текст заяви:
 
До порядку денного сьогоднішнього пленарного засідання внесено питання за № 72 та 73 «Про надання згоди на передачу з комунальної у державну власність з правом оперативного управління Служби безпеки України у Львівській області нежитлового приміщення на вул. Хотинській, 1» та «Про надання згоди на передачу з комунальної власності у державну власність нежитлових приміщень на вул. Городоцькій, 16». Дані рішення фактично є нічим іншим як позбавленням громади міста майна у центрі Львова на користь СБУ та Прокуратури.
 
Аналогічні рішення уже були прийняті минулої сесії, 24 жовтня коли  нежитлові приміщення були передані прокуратурі Львівської області. Під час доповіді з даного питання начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун пояснила, що така процедура необхідна для того, аби прокуратура мала можливість профінансувати проведення ремонту у цих приміщеннях. 
Таким чином, в один день львів’яни позбулись майна вартістю у сотні тисяч, а може навіть і мільйони гривень. 
 
Вражає і те, що такі рішення готуються та приймаються міською радою у час, коли прокуратура остаточно перетворюється у репресивно-каральний орган режиму. Саме за безпосередньою участю прокуратури по всій Україні переслідують та затримують учасників Євромайдану, активістів та студентів, викликають на допити тих, хто брав участь у акціях протесту. 
 
Натомість, жодної реакції щодо оперативного розслідування справ та притягнення до відповідальності злочинців, котрі причетні до побиття студентів в ніч на 30 листопада, переслідувань і жорстоких розправ над журналістами  та активістами Євромайдану від ГПУ й СБУ дотепер немає.
 
Це свідчить про те, що сьогодні прокуратура разом із іншими «правоохоронними» відомствами, перетворились на виконавців злочинних наказів та пособників антинародного режиму.
 
17 грудня 2013 року наші колеги у Львівській обласній раді своїм рішенням припинили договірні відносини із Львівською обласною державною адміністрацією. Обласні депутати знайшли в собі мужність рішуче заявити про повернення територіальній громаді її прав та виселили голову та апарат ЛОДА  з приміщення, що розташоване на вул. Винниченка, 18, що є комунальною власністю Львівської обласної ради.
 
Натомість, Львівська міська рада, навпаки, робить такі коштовні подарунки центральній владі в особі прокуратури у вигляді майна громади. Разом з цим і міський голова, і інші міські посадовці не перестають скаржитись на брак коштів у міському бюджеті. 
 
Фракція УДАРУ у Львівській міській раді висловлює своє обурення з приводу цієї ситуації та звертається до колег депутатів з закликом не підтримувати даних питань. Також, пропонуємо доручити апарату ЛМР підготувати на наступне пленарне засідання проект ухвали про про відміну раніше прийнятих рішень, щодо передачі відповідного майна громади до державної власності.
 
 
                                                                                                                                               Четвер, 26 грудня 2013 року