Юрій Кужелюк просить не продовжувати договір оренди «Автобазі №1»
Новини

 

Депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк звернувся до міського голови Львова Андрія Садового щодо порушення закону під час внесення гуртожитку по вулиці Котика, 4 в статутний фонд підприємства.  
 
За словами депутата, Автобаза №1, керівництво якої намагається продовжити договір оренди по вул. Пасічній, 127, під час приватизації незаконно внесла в статутний фонд гуртожиток по вул. Котика, 4. Згодом гуртожиток був відчужений і переданий у власність ТзОВ «Олеко».
 
«Протягом багатьох років керівництво ТзОВ всіма можливими і неможливими способами в т.ч. і шляхом судових рішень намагалась викинути мешканців гуртожитку на вулицю і повністю заволодіти будинком. З цією метою блокувалась подача електрики, води, тепла тощо», - повідомив Юрій Кужелюк. 
 
Окрім цього, як повідомив міський обранець, всі спроби міськради досягнути компромісу з власником гуртожитку, керівництвом ТзОВ «Олеко», проігноровані. На цей час з мешканцями укладені прямі договори на постачання електроенергії, води і тепла, але, на жаль,  вони позбавлені права на приватизацію своїх кімнат.   
 
У зв’язку з порушенням закону щодо внесення в статутний фонд підприємства з подальшим відчуженням, депутат пропонує відмовити у продовженні оренди автобазі №1 до часу вирішення проблеми з гуртожитком по вулиці Котика, 4. 
 
Також Юрій Кужелюк просить доручити юридичному управлінню ЛМР та ДЖГІ здійснити дії, щоб залучити порушника закону – автобазу №1, до передачі гуртожитку його жителям. На думку депутата, в разі відмови доцільно розірвати договір оренди. 
 
                                                                                                                                
                                                                                                                                   Середа, 10 грудня 2013 року