Львівська "Свобода" закликає масово долучатися до Євромайдану у Києві
Новини

 

Львівська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" закликає львів'ян масово долучатися до акцій протесту у Києві. Про повідомив заступник голови міської партійної організації Любомир Мельничук.
 
Подаємо текст звернення повністю:
"Львів'яни, українці!
Режим Януковича оголосив війну проти власного народу. На зміну кривавій суботі прийшло недільне побоїще. Проти мирних демонстрантів, проти нас, наших дітей і батьків вони кидають озброєних спецназівців. Влада оголосила нам війну, яку ми не маємо права програти, бо це не боротьба за зміну політичної еліти, це боротьба за право бути господарями, а не рабами на своїй землі.
Ми цінуємо позицію кожного з вас, хто вийшов на майдан у Львові. Ми чітко дали зрозуміти владі – для нас, львів'ян, вона чужа, нелегітимна, антинародна. Львів завжди був, є і буде європейським містом. Це наш курс, наше бачення майбутнього для наших дітей. Влада зневажила наш вибір, вона віддала злочинний наказ "Беркуту" і відправила його на війну проти власного народу. Ми бачили кров українців, кров львів'ян, проти яких виступили силовики. 
 
Але ми не злякалися. Ми усвідомили власну силу, силу Єдності. Режим не встоїть лише за умови, що ми вистоїмо. Ми перемогли у Львові, тепер повинні допомогти обстояти Київ. Осередок боротьби зараз там, у столиці України. І кожен з нас може і повинен долучитися до творення перемоги над режимом Януковича. Змінити державу не можна, сидячи в Інтернеті чи біля телевізора. Зміни можливі лише за безпосередньої участи кожного з нас.
 
Ціль влади проста – стримати нас на місцях, позбавити нашої підтримки тих, хто зараз у Києві, тих побитих "Беркутом", стомлених, але незламних героїв. Влада пам'ятає уроки Помаранчевої революції, і робить усе, аби зупинити масові виїзди на Київ. Режим задовольняють євродискотеки в регіонах, бо це – дієвий засіб позбавити армію протестувальників підтримки та поповнення.
 
Закликаємо усіх, кому не байдуже майбутнє України – долучайтеся до акції протесту у Києві. Там потребують нашої підтримки, нашої присутності, зрештою – львівського оптимізму і віри в перемогу. Просимо усіх, хто має змогу, організовано вирушати на Київ – це потрібно тим, хто є там, це потрібно нам і нашим дітям, це потрібно Україні".
                                                                                                       
 
                                                                                                                                              Середа, 4 грудня 2013 року