Ефективність використання особистого і робочого часу обговорили під час тренінгу «Тайм-менеджмент»
Новини

 

Працівники управління «Секретаріат ради» ЛМР взяли участь  в психологічному тренінгу «Тайм-менеджмент». 
 
Ціль тренінгу - навчитись планувати і ефективно використовувати особистий і робочий час, знаходити додаткові часові ресурси, дізнатись, які чинники стимулюють або обмежують власну працездатність, а також розставляти пріоритети.
 
На початку зустрічі тренер Олеся Верман розповіла про важливість планування свого часу для ділових людей, які прагнуть підвищити ефективність своєї роботи, використовуючи сучасні методи організації праці і управління часом.
 
Далі учасники тренінгу поділились на дві групи. Одна розробляла план ефективного відпочинку, інша - розмірковувала над ефективністю використання робочого часу.
 
Отож для ефективного відпочинку наші колеги виділили для себе такі пункти: настрій, бажання, активний відпочинок та поза домом, але з близькими людьми. Окрім цього, необхідними є ресурси: час, гроші, план дій. А результатами відпочинку мають бути гарний настрій, позитивні емоції та бажання працювати з новими силами та ідеями.
 
Ефективне використання робочого часу неможливе без планування, визначення пріоритетності завдань, самоконтролю, креативністі, командної роботи та високого рівня технічних засобів. Такий рецепт успіху склали для себе працівники «Секретаріату ради».     
 
За словами начальника управління «Секретаріат ради» Любомира Зубача, такі тренінги сприяють підвищенню продуктивності праці, допомагають краще пізнати себе та навчитись правильно ставити перед собою цілі і досягати їх.