Ростислав Будинський: «У Львові без будь-яких пояснень знімають номерні знаки з автобусів!»
Новини

 

Ростислав Будинський, голова фракції «Батьківщина» у Львівській міській раді про ситуацію з львівськими перевізниками, необхідність координації дій на євромайданах та сподівання на краще. 
 
«Якщо до ранку п’ятниці, ми не змінимо ситуації в країні, то двері ЄС перед нами зачиняться, і ми втратимо свій шанс. Як стало відомо, в січні не буде чергового саміту ЄС. Тому якщо ми не скористаємось цією нагодою зараз, то в січні підписати угоду про асоціацію ми уже не зможемо. 
На цей час я та мої колеги займаємось координацією дій, готуємо від’їзд людей до Києва. Дуже багато охочих зголосилось їхати до столиці, що дуже тішить. Я мав розмову з львівським перевізником, який сказав, що демонтують номерні знаки з автобусів без будь-яких пояснень. Це взагалі неприпустимо.  На цей час ми маємо 5 автобусів без номерних знаків.  
 
До речі, вчора автобуси із студентами так і не змогли виїхати на Євромайдан. Є ще така інформація, що представники партії регіонів також домовляються з перевізниками, обіцяючи більшу оплату і «зелену дорогу» до Києва.     
 
На відміну від Помаранчевого майдану, Євромайдан є абсолютно стихійним і неочікуваним до певної міри для багатьох політиків. Те, що студенти виявились такими ініціативними і креативними – добре. Проте, все таки хтось має їм допомагати скоординувати дії, підтримати. Під час Помаранчевої революції організація була краща, люди були поділені на сотні, десятки. Натомість зараз все відбувається більш стихійно.    
 
Щодо прогнозів на майбутнє. Я сподіваюсь на краще. Думаю, влада все таки шукатиме вихід із ситуації, що склалась. Можливо, у Вільнюсі буде підписана якась попередня угода, можливо, йтиметься про відтермінування підписання угоди про асоціацію. Проте, уже всім зрозуміло, і владі,  і народу,  що альтернативи євроінтеграції немає».   
                                                                 
                                                                                                                                               Середа, 27 листопада 2013 року