Валерій Веремчук: «Євромайдан у Львові є студентською революцією»
Новини

 

Валерій Веремчук, голова фракції НРУ у Львівській міській раді висловив свою позицію щодо призупинення євроінтеграційних процесів в Україні та «студентської революції» у Львові.
 
«Перш за все, я, як керівник фракції, зініціював зустріч керівників фракцій ЛМР з міським головою. Результатом цього стала позачергова сесія і відповідна заява. Адже Львівська міська рада у переломні моменти суспільного розвитку є певним орієнтиром для інших українських міст. 
Що цікаво, громадяни по всій Україні вийшли на майдани не за вождя чи якогось політика, а за себе, своїх дітей, батьків і їхнє майбутнє.
 
Треба відзначити, що найшвидше на ситуацію відреагували студенти – ще з четверга на п’ятницю у Львові вони вийшли на площу перед пам’ятником Шевченка. Це їхня ініціативи, їхні настрої примусили політиків діяти активніше. 
 
Я думаю, що студенти це почали, а справа політиків їх просто підтримати і не заважати. Якщо молодь ставить занадто амбітні умови і цілі, це не заважає справі. Євромайдани за великим рахунком є студентською революцією. Ці молоді люди борються за своє майбутнє у своїй державі. Тому вважаю, що політикам їх вчити, зі сцени промовляти якісь промови – не варто. Хай зроблять свої помилки, хай мають свій досвід. Для молодих людей це важливо. 
 
У Києві на євромадані я чув багато виступів. І хочу сказати, що набагато щиріше і змістовніше говорили  журналісти та громадські діячі. 
Нещодавнє звернення Президента з телеекранів показує, що Янукович, напевно, відтягує час підписання угоди.  І моє враження, що він не має наміру підписувати її.
 
Євромайдани по всій Україні показали світу, що українці вже давно зробили свій вибір. Це дало можливість європейським політикам тримати двері відчиненими перед Україною.
 
Отож, я вважаю, що треба всім, хто може -  їхати до Києва,  аби тиснути на владу, і показати, що з народом треба рахуватись. 
Президент Янукович має розуміти, що зараз перед ним стоїть вибір: або він виконує волю народу, або просто йде з поста президента».   
                                                                                                              
 
                                                                                                                                                  Середа, 27 листопада 2013 року