Юрій Кужелюк «За понад 20 років наша влада нічого не навчилась»
Новини

Своє бачення ситуації в країні щодо протестів проти призупинення підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС  висловив Юрій Кужелюк, голова фракції «Україна Соборна» у Львівській міській раді.
 
«Я нещодавно повернувся з київського Євромайдану. Там панує піднесена, прекрасна атмосфера. На майдан вийшло понад 100 тис людей, щоб висловити свою позицію. Такі велелюдні мітинги з неймовірною енергетикою я пригадую лише на початку 90-тих років та під час Помаранчевої революції.
Дивує, що за понад 20 років наша влада нічого не навчилась. Той самий «Беркут», те саме заниження кількості учасників мітингу, встановлення ялинки більше, як за місяць до Нового року. Одне слово, ті самі технології.
Цікаво, що стільки людей на вулиці вивели не політики. Вони вийшли самі.  Їх обурила позиція щодо призупинення євроінтеграції нашого уряду і Президента Януковича. Люди втомились від цієї влади. 
Позицію своєї фракції ми висловили під час позачергової сесії Львівської міської ради. У нашій спільній заяві йдеться: «Розцінюємо це як зраду національних інтересів найвищими посадовими особами країни – Президентом Віктором Януковичем та прем’єр-міністром Миколою Азаровим. Вимагаємо від Президента України Віктора Януковича негайно відправити у відставку уряд Миколи Азарова та відновити переговорний процес щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС».
Мені приємно, що першими у Львові піднялись студенти. Тепер деякі політики хочуть пропіаритись  у цій ситуації. Тому, думаю, що це правильно, що мітинги біля пам’ятника Шевченка відбуваються без політиків.
Взагалі, такі події є дуже корисними для патріотичного виховання молоді і для формування нових молодих лідерів, нових облич. Сподіваюсь, що незабаром вони з’являться на політичному небосхилі.  
Я думаю, що Угода з євросоюзом у листопаді підписана таки не буде. Але ці акції по всій країні є великою пересторогою для влади, щоб не жартувала з своїм народом».     
                                                                                                                                                              Вівторок, 26 листопада 2013 року