Львівські депутати ухвалою заборонили проведення богослужінь біля Гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла
Новини

 

Під час пленарного засідання депутати переконливою більшістю голосів (за - 70 обранців) підтримали ухвалу «Про впорядкування проведення масових заходів біля Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла у м. Львові».
 
Ухвалу прийняли на прохання настоятеля храму святих апостолів Петра та Павла, а також громади цього храму.
 
Міська рада ухвалила,  що на прилеглій території до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла по вулиці Театральній, 11 (вул. Театральна, вул. Памви Беринди, пл. Івана Підкови, пл. С. Яворського, вул. Шевська, просп. Свободи) проведення зборів, мітингів, пікетувань, вуличних походів і демонстрацій, богослужінь або релігійних зібрань здійснюється релігійною місією «Центр військового капеланства» Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ.
Окрім цього, в ухвалі йдеться про те, що проведення масових заходів релігійного характеру на умовах та в межах території, передбачених у пункті 1 цієї ухвали, не допускає одночасного проведення будь-яких масових заходів (у тому числі демонстрацій, зборів, мітингів, парадів, релігійних церемоній, богослужінь, вуличних походів, пікетувань) окремими громадянами України та іншими особами, які уповноважені трудовими колективами підприємств, установ, організацій, органами об’єднань громадян, політичних партій та громадських організацій, органами громадської самодіяльності та окремими групами громадян.
 
Депутатський корпус доручив юридичному управлінню ЛМР до 1 березня 2014 року  розробити та подати на розгляд міської ради «Порядок проведення у Львові публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій на територіях, прилеглих до храмів Львова, та на відкритих територіях громадського призначення».
 
Коментуючи це рішення, Андрій Садовий повідомив, що з відповідним зверненням щодо діяльності секти Догнала звертався у СБУ.
«Я переконаний, що в місті буде нормальна атмосфера, ми не дозволимо, щоб у Львові знаходились особи, які створюють перешкоди для вірних, котрі моляться», - зауважив Андрій Садовий.
 
Своєю чергою, депутат ЛМР Любомир Мельничук підкреслив, що «ми прекрасно розуміємо, що нечисті на руку люди продовжуватимуть свої провокації. Саме тому цією ухвалою ми зобов’язуємо юридичне управління напрацювати відповідний документ. Секта Догнала нарощує свої сили, і ми й надалі маємо бути послідовними та рішучими», - сказав Любомир Мельничук.
 
                                                                                                                                             П'ятниця, 22  листопада 2013 року