Юрій Мартинюк закликав депутатів та міського голову Андрія Садового провести збори ЛМР на підтримку євроінтеграції
Новини

 

Під час сесії Львівської міської ради депутат фракції «Удар» Юрій Мартинюк зачитав звернення до міського голови Андрія Садового.

У зверненні Юрій Мартинюк нагадує, що 29-29 листопада у Вільнюсі під час Саміту Східного партнерства ЄС має відбутись історична подія, яка засвідчить цивілізаційний вибір українців як європейської нації – підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Цей крок, до якого Україна йшла упродовж останніх років, остаточно зафіксує вектор розвитку нашої держави у напрямку утвердження демократичних цінностей, поваги до громадянських свобод, становлення вільного ринку та конкуренції, подолання корупції.

За словами Юрія Мартинюка, події останніх кількох днів свідчать про цілеспрямовані зусилля окремих груп в українському політикумі, всупереч волі переважної більшості громадян України, зірвати процес підписання угоди.  Попри публічні запевнення, партія владизробила усе, аби зірвати затвердження так званого«євроінтеграційного пакету» законопроектів, а також заблокувати питання лікування за кордоном Юлії Тимошенко.

«Мотиви ідеологів зриву підписання угоди зрозумілі:  угода про Асоціацію – це початок впровадження в Україні нових стандартів, ізвтіленнямякихподальше свавілля та остаточне встановлення диктатури правлячого режиму буде неможливим.Незважаючи на усі зусилля противників євроінтеграції, шанси на позитивний результат саміту у Вільнюсі ще залишаються», - сказав депутат.

Юрій Мартинюк нагадав, що 24 листопада в Києві відбудеться великий мітинг на підтримку євроінтеграційних процесів, якиймає дієво засвідчити прагнення українців бути членами європейської спільноти та статипопередженням для влади, що український народ не допустить зриву підписання Угоди про асоціацію. Ця акція не є політичною і вона має продемонструвати бажання українців жити в європейській країні.

На переконання ударівця, депутати Львівської міської ради та міський голова, як представники громади Львова, яка у своїй більшості поділяє європейські цінності та прагне повернення України у європейську родину,  не маютьправа залишатись осторонь цих процесів та зобов’язані в єдності висловити думку львів’ян шляхом участі у цьому заході.

Юрій Мартинюк проситьзабезпечити скликаннязборівЛьвівської міської ради о12:00 24 листопада 2013 року у м. Києві на майдані Незалежності задля висловлення позиції Львівської громади щодо підтримки підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

 

 

                                                                                                                                              Четвер, 21 листопада 2013 року