Я з повстанського роду!
Новини

 

 
За підтримки управління «Секретаріат ради» ЛМР триває конкурс пошуково-дослідницьких робіт для учнів та студентів «Я з повстанського роду». Для того, аби взяти участь у конкурсі, потрібно написати спогади про участь родичів (дідуся, бабусі та інш.) у боротьбі за волю України (до 20 стор. друкованого тексту) та надіслати старі родинні світлини або відео, - аудіо записи спогадів. Також до роботи можна додати вірші, пісні та інші копії документів тих часів, подій чи осіб, територій і предметів! 
Кращі роботи будуть відзначені грамотами, переможці – дипломами і подарунками. А головний приз конкурсу – планшет. Прийом робіт на щорічний конкурс учнівських та студентських робіт «Я з повстанського роду» закінчується 1 грудня. 
 
Рекомендовані напрямки досліджень:
Учасники українського національного руху кінця ХІХ – поч. ХХ ст.;
Українські січові стрільці;
Учасники української національної революції та визвольних змагань 1917 – 1921 років;
Учасники повстанського руху та протестів проти сталінського режиму у 1920 – 1930-их роках;
Українська Військова Організація та Організація Українських Націоналістів;
Українська Повстанська Армія;
Українська церква у підпіллі;
Учасники дисидентського руху 1960 – 1980-их роках;
Учасники відновлення незалежності у 1988 – 1991 рр.
 
Умови конкурсу: 
Обсяг основного тексту роботи – до 20 сторінок друкованого тексту (формат аркушів А4, шрифт – Arial, розмір 12, інтервал – 1,5.)
Розмір і формат ілюстративного матеріалу не обмежується. Фотографії надсилати окремо, чіткі і якісні.
Роботи, подані на конкурс, повинні бути написані українською мовою.
На титульній сторінці роботи потрібно вказувати: прізвище, ім’я, вік, місце навчання, домашню адресу, контактний телефон та електронну адресу учасника (автора).
 
Також вкажіть прізвище та ім’я керівника-викладача (якщо такий є), назву навчального закладу з адресою та номером телефону.
Твори і додатки до нього (родинні світлини, відео- або аудіо записи спогадів, вірші, пісні та інші копії документів тих часів – подій чи осіб, територій, предметів тощо) не рецензуються і не повертаються.
Організатори мають право використовувати усі надані матеріали для популяризації і промоції даної теми і Конкурсу.
Авторські роботи та додатки до них надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або на поштову адресу: м. Львів, індекс 79038, а/с 9860 до 1 грудня 2013 року.
 
Окрім цього, організатори конкурсу в рамках проекту планують здійснити низку заходів: створити сайт “Я з повстанського роду!”, виготовити відеосюжети з найцікавіших спогадів та промоційний ролик про конкурс, а також видати книгу спогадів ”Я з повстанського роду!”.
 
                                                                                                                                                   Вівторок,19 листопада 2013 року