Керівники теплопостачальних підприємств прозвітували про роботу
Новини

 

Про стан тепломереж та початок опалювального сезону йшлося під час засідання комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР. На засідання були запрошені керівники теплопостачальних підприємств: керівник ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж, заступник начальника управління інженерного господарства Андрій Мончак, в.о.директора ЛКП «Залізничтеплоенерго» Віталій Камінський.
 
Керівник «Львівтеплоенерго» прозвітував, що до опалювального сезону підготовлено 111 котелень, 131 ЦТП, 72 ІТП, 427, 820 км теплових мереж.
 
Виконано заміну 16 км трубопроводів (94% від плану  - 17 км), з них 15,2 км на попередньо ізольовані труби. В роботі знаходиться 0, 6 км на трьох ділянках теплових мереж  вул. Навроцького, Черемшини, Окружна. Як повідомив Степан Пакіж, до початку опалювального сезону вдалось провести підготовчі роботи та ремонт тепломережі на окремих ділянках.
 
За словами, в.о. директора  ЛКП «Залізничтеплоенерго» Віталія Камінського,  що у віданні підприємства перебуває  18 котелень і 32 ЦТП, 133, 8 км теплових мереж. Виконано ремонт 22-ти котлів, а загальна довжина замінених теплових мереж становить 3,4 км.   
 
На думку Івана Гринди, голови комісії інженерного господарства, транспорту та зав’язку, проблеми виникають лише із будинках на вулиці Стрийській, які належать до військового відомства. 
 
«За інформацією керівників наших теплопостачальних підприємств, Міністерство оборони покинуло на призволяще ці будинки. Ремонт тепломережі лягає на плечі наших комунальних підприємств. Відповідно, це збитки,  збільшення навантаження. Але ми не можемо залишити львів’ян без тепла, тому «Львівтеплоенерго» бере на себе усі ці роботи», - повідомив Іван Гринда.
 
Окрім цього, голова комісії повідомив, що він, завжди запрошує керівників теплопостачальних підприємств на зустрічі. Зазвичай, це відбувається на початку та вкінці опалювального сезону та перед його початком. Для того, щоб депутати отримали інформацію, що зроблено за цей час, які проблеми виникають. 
 
«Ми бачимо, що загалом ситуація з опаленням є стабільною. Проте ми попросили керівників теплопостачальних підприємств надати нам інформацію щодо того, скільки було вкладено коштів в мережу та модернізацію обладнання за останніх 5 років, наскільки зменшилось використання газу. Отримавши цю інформацію, ми зможемо робити певні висновки щодо ефективності роботи наших «Теплоенерго», - зауважив Іван Гринда.    
 
 
                                                                                                                                                П'ятниця, 15 листопада 2013 року