Під час громадських слухань обговорили детальний план мікрорайону Білогорща
Новини

 

У Львівській міській раді відбулись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території  району в межах вул. Роксоляни – вул. Білогорща  в м.Львові. Про це повідомив начальник відділу громадського партнерства Юрій Лукашевський. 
Замовником містобудівної документації є управління архітектури департаменту   містобудування Львівської міської ради,  розробником - ПП «НВФ «РУТЕНІЯ». Представляв план головний архітектор ПП «Рутенія» Юрій Криворучко. 
 
Як повідомив Юрій Лукашевський, на слуханні розглядали кілька важливих питань: впорядкування території, долучення частини Білогорщі до меж міста, розвиток соціальної інфраструктури в районі – побудова нових доріг, садочка та початкової школи.
«Оскільки у Білогорщі переважає приватний сектор, пропонується по межі цих ділянок провести дорогу. Це дасть можливість збудувати комунікації, нові житлові будинки. Окрім цього, на слуханнях піднімали питання каналізування вулиць, а також мешканці звертались з пропозиціями впорядкування лісопарку, який би в майбутньому міг стати відпочинковою зоною. Лунали певні зауваження щодо розміщення на цій території мотельного комплексу», - зазначив Юрій Лукашевський.
 
На громадському слуханні був присутній депутат Львівської міської ради  ВО «Свобода» Тарас Гупало.  На його думку, розроблення детального плану території  району в межах вул. Роксоляни – вул. Білогорща, давно на часі. Адже цей мікрорайон потребує більш інтенсивного розвитку інфраструктури. Зокрема, важливим питанням є розробка транспортної магістральної розв’язки, яка буде з’єднувати мікрорайон Левандівка та Рясне. 
 
За словами Тараса Гупала, він ініціює ще одне громадське слухання, адже не всі мешканці змогли ознайомитись із відповідними матеріалами. Отож, слухання відбудеться на території Білогорщі у більш зручний для мешканців час о 19.00.
Нагадаємо, до 22 листопада  у відділ громадського партнерства управління „Секретаріат ради» можна подавати пропозиції, зауваження по цьому детальному плану. 
                                                                                                                                    П'ятниця, 15 листопада 2013 року