Валерій Веремчук: «Факти зловживань на АТП-1 підтвердила державна фінансова інспекція»
Новини

 

Під час сесії Львівської міської ради депутат Валерій Веремчук звернувся до міського голови щодо зловживань на комунальному підприємстві АТП-1. Зокрема, він нагадав, що факти зловживань на АТП-1 підтверджені не тільки депутатською контрольною комісією, а й державною фінансовою інспекцією.
 
За словами Валерія Веремчука, громадськість дивує бездіяльність міського голови щодо цього питання.
 
«Як на мене, це покривання зловживань. Бо, якщо раніше, можливо, міський голова Андрій Садовий не знав всього того, що відбувається на цьому підприємстві, то тепер, коли ці факти відомі і підтверджені, міський голова мав би на них відреагувати. Я вважаю, цю проблему не можна залишати на папері, а треба довести до логічного кінця. Натомість директора АТП-1 пана Сидровича уже три місяці немає на робочому місці, він то у відпустці, то на лікарняному», - зауважив депутат.
 
Валерій Веремчук нагадав низку порушень, які були виявлені контрольною депутатською комісією. Перш за все, це ненадходження в касу підприємства коштів від перевезень пасажирів. Що цікаво, автобуси, які належать АТП, приносять в касу до 2 000 гривень, а автобуси, які АТП орендує – приблизно 200 грн.  
 
Крім цього, закупівля палива проводиться не у переможця тендеру, а в підприємства, в якому пан Сидорович колись був директором. Ще важливе запитання – це ставлення з боку керівництва до водіїв, їхня зарплата, яка є нижчою за допустиму норму, а також різні  штрафні санкції.
 
На думку депутата, на АТП -1 здійснюється непрозора діяльність, яка має кримінальне забарвлення. Саме тому відкрито кілька кримінальних проваджень. «У звіті державної фінансової інспекції  підтверджуються факти зловживань. До речі, виявлено ще один факт -  вживані автобуси для міста закуплялись за завищеними цінами. Перевитрати  - понад 2 млн. грн. Зараз слово за прокуратурою», - зазначив Валерій Веремчук.       
     
                                                                                                                                                         П'ятниця, 25 жовтня 2013 року