Іван Лещишин: “Дорожнє покриття вулиці Зеленої від мосту і до кладовища перебуває у незадовільному стані вже близько пів року”
Новини

Депутат Львівської міської ради від ВО “Свобода”, член постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Іван Лещишин під час сесійного засідання Львівської міської ради звернувся із запитом до голови Львівської обласної державної адміністрації  Шемчука В.В. 
 
“До мене під час особистого прийому звертаються мешканці та гості м. Львова, із скаргою на незадовільний стан дорожнього покриття, вул. Зеленої від межі міста до кільцевої дороги, так як я є депутатом по цьому округу.
 
Дорога настільки зруйнована, що скоро городяни не зможуть потрапити до лікарні котра знаходиться на відрізку цієї дороги, неможливо виїхати з міста та заїхати також неможливо сотням людей відвідати могили близьких на кладовищі, оскільки скасовано тролейбус №11 через поганий стан дороги”, - повідомив депутат.
 
Важливим є той факт, що відрізок дороги по вулиці Зеленій, від мосту і до кладовища – за межею міста, тож не перебуває на балансі Сихівської районної адміністрації. Відтак ремонт ділянки місто проводити не може, а здійснювати його має Облавтодор. 
 
Враховуючи вищенаведене, керуючись ст. 2 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 2, 11, 15, 21, 22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” депутат просить зобов’язати відповідні служби відновити у найкоротший термін асфальтне покриття на вул. Зеленій від мосту і до кладовища, оскільки дорога у такому стані знаходиться вже близько пів року, а також про результати розгляду запиту і вжиті заходи просить повідомити у встановлений законом термін. 
Четвер
24 жовтня 2013 року