Ірина Шалаковська: “В аварійному стані перебуває 1620 ліфтів з 2012 року, які знаходяться у житлових будинках міста Львова”
Новини

Під час сесії Львівської міської ради депутат від ВО “Свобода”, член постійної депутатської комісії комунального майна та власності Ірина Шалаковська звернулася із запитом до Львівського міського голови та прокурора міста Львова п. А. Стасіва.
 
Ірина Шалаковська повідомила, що отримала інформацію  про вчинення суспільно -  протиправного діяння, яке полягає в тому, що службовими особами РДА здійснюється розтрата грошових коштів у вигляді їх нецільового використання при ймовірному ремонті неіснуючого ліфту в будинку №6,7 на пл. А. Міцкевича.
 
“Слід наголосити, що приміщення в цьому будинку використовують та орендують приватні структури та громадські інституції. Зараз в аварійному стані перебуває 1620 ліфтів з 2012 року, які знаходяться у житлових будинках м. Львова. На підставі вищенаведеного, просимо здійснити перевірки нецільового використання коштів службовими особами Галицького РДА. Про результати розгляду цього запиту прошу повідомити у встановлений законодавством термін”, - заявила Ірина Шалаковська.
Четвер
24 жовтня 2013 року