Відбулась зустріч із перевізниками Львова
Новини

Депутатська комісія інженерного господарства, транспорту і зв’язку провела нараду із перевізниками Львова. На зустріч були запрошені керівники ТзОВ «Міра і К» М.Шкурган, ВАТ «АТП-14630» А.Левус, ЛК АТП№1 Гмитрук О.П., ТзОВ «Фіакр-Львів» С.Коцан, ТзОВ «Успіх БМ» Ю.Мельник. Як повідомив голова комісії Іван Гринда, під час наради було розглянуто кілька питань. Зокрема, компенсація збитків від пільгових перевезень за рахунок субвенцій з державного бюджету.
 
 
«Останнім часом на адресу нашої комісії надходить надзвичайно багато скарг від пільговиків. Вони повідомляють, що деякі водії відмовляються перевозити їх безкоштовно, а інколи просто не зупиняються на зупинках. Ми вкотре нагадали керівникам наших автотранспортних підприємств про те, що такі випадки є неприпустимими. Тим більш, що нещодавно депутати під час сесії Львівської міської ради виділили субвенції з державного бюджету для пільговиків. Як показує досвід, після таких спільних нарад загалом ситуація з перевезенням пасажирів покращується», - зазначив Іван Гринда.
 
За його словами, такі наради з перевізниками відбуваються регулярно. Адже це дає змогу почути позицію одне одного, дізнатись про існуючі проблеми та знайти шляхи їх вирішення. Найбільше турбує мешканців Львова недотримання графіку руху маршруток, особливо у вечірні години, а також хамство окремих водіїв, куріння.
 
Члени комісії вирішили рекомендувати керівникам автотранспортних підприємств посилити контроль за дотриманням графіку руху транспортних засобів у вечірній час, провести додатковий інструктаж з водіями щодо покращення культури поведінки та обов’язкове дотримання «Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту».  
 
 
                                                                                                                                                                             П'ятниця 
                                                                                                                                                                            11 жовтня 2013 року