Під час засідання комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку розглянули питання покращення сполучення між Львовом та Винниками
Новини

У Львівській міській раді відбулось засідання комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку, на якому розглянули звернення  Винниківської міськради  щодо покращення транспортного сполучення між Львовом та Винниками. 

Окрім цього на порядок денний було винесено питання введення в дію нового маршруту до обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю.Липи. 
 
Як зазначив у своєму зверненні до в.о.начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР міський голова Винник Сергій Уваров, у цьому медичному закладі лікується багато хворих людей похилого віку, працює велика кількість обслуговуючого персоналу, а транспортний зв'язок  - відсутній. 
 
«Незважаючи на наші неодноразові звернення щодо зміни існуючої транспортної схеми або введення в дію додаткового автобусного маршруту, який би здійснював перевезення пасажирів до обласної лікарні, це питання досі не вирішили», -  зауважив  Сергій Уваров.
 
Голова комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Іван Гринда повідомив, що з його ініціативи були скликані керівники автотранспортних підприємств Львова, аби вирішити питання транспортного сполучення між Львовом та Винниками.
 
«Вислухавши наші зауваження, керівники автотранспортних підприємств пообіцяли вирішити ці проблеми. Тому через тиждень ми поведемо інспекцію щодо виконання наших вимог.  Нас турбує й те, що у центральній частині міста зупиняються приміські маршрутки, і тим самим блокують рух транспорту. Тому ми подали відповідне звернення на ім’я начальника ДАІ м.Львова В.Казміруку щодо вирішення цієї ситуації», - наголосив Іван Гринда.   
 
На засідання комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку були запрошені керівники профільних підприємств: заступник начальника управління транспорту і зв’язку І.Собенко, заступник директора ЛК АТП № 1О.Струтинський, начальник служби перевезень ТзОВ ВАТ «АТП-14630»  А. Левус, секретар Винниківської міськради Б.Голіян, депутат ЛМР Б.Лешневський.    
 
Розглянувши дані питання, члени комісії вирішили скерувати звернення Винниківської міськради до в.о.начальника управління транспорту та зв’язку О. Вілюри для розгляду та надати пропозиції щодо вирішення питання перевезення пасажирів; рекомендувати начальнику ДАІ м. Львова В. Казміруку вжити заходів щодо ліквідації стихійних кінцевих зупинок приміського транспорту на пл. Митній; керівникам автотранспортних підприємств посилити контроль щодо дотримання графіків руху транспортних засобів у вечірній час, провести додатковий інструктаж щодо покращення культури поведінки водіїв.   
   
                                                                                                                                                                             Понеділок 
                                                                                                                                                                         7 жовтня 2013 року