Львівські депутати вимагають не допустити закриття дитячо-юнацької спортивної школи "Локомотив"
Новини

Під час сесії Львівської міської ради депутат від ВО "Свобода" Святослав Шеремета зачитав звернення депутатів міськради до міністра інфраструктури України, міністра молоді та спорту України, начальника Державного територіяльно-галузевого об'єднання "Львівська залізниця", прокурора м. Львів та голови Львівської обласної державної адміністрації щодо неправомірности закриття відокремленого підрозділу "Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Локомотив" Державного територіяльно-галузевого об'єднання "Львівська залізниця".
 
За словами  депутата Святослава Шеремети, депутати Львівської міськради отримали численні звернення батьків дітей, які навчаються у дитячо-юнацькій спортивній школі "Локомотив", а також керівництва та працівників цієї спортивної школи, обурених припиненням її функціювання.
"Батьки наголошують, що внаслідок запланованого скорочення чисельності працівників фізкультурного-спортивного клубу фактично відбувається ліквідація спортивної школи. За час свого існування спортивна школа зробила вагомий внесок у підготовку спортсменів високого класу; спортсмени цієї школи брали участь у світових та европейських чемпіонатах, в юнацькому чемпіонаті з хокею сезону 2012–2013 рр. Українське законодавство закріплює як пріоритет серед завдань органів державної влади забезпечення розширення соціально-правових гарантій дітей, забезпечення фізичного, інтелектуального, культурного розвитку молодого покоління, створення соціяльно-економічних і правових інститутів з метою захисту прав та законних інтересів дитини в Україні. Окрім цього, Закон України "Про фізичну культуру і спорт" встановлює, що наявну мережу державних і комунальних закладів фізичної культури і спорту не може бути скорочено.
 
Враховуючи вищенаведене, ми, депутати Львівської міської ради, вимагаємо не допустити припинення діяльності відокремленого підрозділу "Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Локомотив" Державного територіально-галузевого об'єднання "Львівської залізниці" та забезпечити належне функціювання цієї дитячо-юнацької установи", – зазначив Святослав Шеремета.
Понеділок
23 вересня 2013 року