За сприяння депутата ЛМР Василя Горона відремонтовано пішохідні хідники у Сихівському районі Львова
Новини

Як повідомив депутат ЛМР Василь Горон, до нього з колективною заявою звернулися мешканці вулиць Зелена, Меблярська та Липова Алея м.Львова з проханням посприяти в ремонті пішохідного хідника, що розташований паралельно до магістральної дороги по вулиці Зелена на відрізку від вулиці Липова Алея до вулиці Кримської. 
 
«Ще з 2011 року я неодноразово порушував питання щодо проведення ремонтних робіт на відповідних відрізках пішохідного хідника, проте чиновники відповідали, що коштів в бюджеті міста немає. Минулоріч при формуванні титульного списку для проведення ремонтних робіт Сихівської районної адміністрації ці об’єкти вдалося включити як одні з першочергових», – зазначив Василь Горон.
 
За словами міського обранця, понад 20-ти років пішохідні хідники від вулиці Липова Алея до вулиці Кримської, а також вздовж вулиці Дністерської жодного разу не ремонтували. Проте, при формуванні міського бюджету на 2013 рік депутатському корпусу вдалося  пролобіювати виділення фінансування для проведення капітального ремонту на відповідних відтинках тротуару. І в серпні цього року підрядник завершив укладання тротуарної плитки на обох відрізках пішохідного хідника. 
Понеділок
9 вересня 2013 року