Юрій Мартинюк просить з’ясувати обставини появи трамвайного вагончика перед церквою Успіння Пресвятої Богородиці
Новини

Депутат Львівської міської ради Юрій Мартинюк звернувся до міського голови Андрія Садового з приводу незаконного розміщення трамвайного вагончика з рекламою пива «Старе місто».
 
За словами Юрія Мартинюка, до нього звернулись мешканці будинку 9 по вулиці Підвальній у місті Львові з повідомленням про те, вночі з 12 на 13 липня на площі перед пам’ятником І.Федорову було встановлено шпали з рейками і колісну пару, на яку помістили трамвайний вагончик.
 
Депутат ЛМР зауважив, що для місцевих мешканців встановлення під їх вікнами вказаної споруди було неприємною несподіванкою. Настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці також не давав на це жодної згоди.  Юрій Мартинюк нагадує, що площа перед будинком №9 і церквою Успіння Пресвятої Богородиці знаходиться під охороною ЮНЕСКО. На ній вже зараз спостерігається просідання ґрунту, западання та тріскання плитки.  Окрім цього, мешканці помітили, що робітники мали намір відвантажувати парасольки, столи та бочки з пивом. Відповідно стало зрозуміло, що вказана споруда буде використовуватись як пивний бар, а не інформаційний центр, всупереч повідомленням ЗМІ.
 
Юрій Мартинюк вважає, що оскільки згаданий об’єкт знаходиться поблизу двох стародавніх церков із значною кількістю парафіян, встановлення закладу для розпивання алкогольних напоїв приблизно в 10-ти метрах від входу до одного з цих храмів, є аморальним і неприпустимим. До того ж, «трамвайчик» не з’єднаний із каналізацією і не обладнаний туалетом.
 
Депутат нагадує, що подібна ситуація також відбувалась і Бернардинському дворику, однак влада міста виявилась неспроможною захистити інтереси мешканців міста та парафіяльних спільнот. 
 
Тому Юрій Мартинюк просить негайно втрутитись у ситуацію, що склалась та доручити компетентним органам ЛМР проаналізувати, на підставі яких документів  було встановлено пивний бар, стилізований під трамвайний вагончик, поблизу будинку №9 по вулиці Підвальній. У випадку виявлення порушень, вжити заходів для їх усунення та притягнути винних осіб до відповідальності. 
 
Депутат ЛМР переконаний, що даний об’єкт можна встановити в іншому  місці. Це в свою чергу, забезпечить належні умови для здійснення підприємницької діяльності та не ображатиме релігійні почуття львів’ян.  
Четвер
25 липня 2013 року