Львівська міська рада вимагає перевірити наявність ознак державної зради в діях нардепів, які підписали звернення до польського Сейму
Новини

Львівська міська рада вимагає від голови Служби безпеки України та Голови Верховної Ради України здійснити перевірку наявності ознак державної зради в діях 148-ми народних депутатів України, які звернулися до Сейму Республіки Польща з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу. Текст звернення зачитав секретар Львівської міської ради свободівець Василь Павлюк.

 
"Заява парламентарів-зрадників викликала широкий суспільний резонанс не тільки в Україні, а й в усьому світі. Історія не знає подібних прецедентів, коли народні депутати, які отримали мандат довіри від українського народу, намагаються дискредитувати свою націю й свою державу".
 
Вперше у світовій історії державні діячі однієї країни звернулися до іншої з проханням публічно принизити свою націю, своїх героїв. Підписанти принесли в жертву честь і гідність України і стали на шлях національної зради. Їхній вчинок розділяє націю й веде до розколу нашої держави", – зазначив Василь Павлюк.
Четвер
18 липня 2013 року