«За поцілунок дітям на дарунок!»
Новини

З 24 травня по 8 червня за підтримки Львівської міської ради відбулась акція «За поцілунок дітям на дарунок!». Уже вчетверте її організувала громадська організація «Борець». До збору коштів для малозабезпечених сімей члени організації підійшли в оригінальний спосіб. Волонтери у червоних футболках з логотипом проекту та зі скриньками в руках пропонували перехожим зробити фінансову пожертву в обмін на поцілунок у щічку. Акція виявилась успішною, і охочих допомогти багатодітним сім’ям знайшлось багато.

 
«Люди на вулицях реагували дуже позитивно – усміхались, раділи, що можуть чимось допомогти малозабезпеченим родинам. Хоча були й такі, що виявляли байдужість, втім їх було небагато. Проте, були й такі жартівники, які підставляли другу щоку», - розповідає член правління ГО «Борець» Оксана Кулиняк.  
 
До акції доєднались відомі люди Львова – керівники громадських організацій, зірки шоу-бізнесу.
 
«Це гарний молодіжний проект, який дав, зрештою, хороший результат. Оскільки волонтери зуміли зібрати понад 15 тис грн. За ці кошти були придбані подарунки для 20-ти багатодітних сімей. Перед акцією учасники спілкувались з сім’ями і цікавились, чого саме вони потребують. Наприклад, для найменшеньких потрібні памперси, старшим – книги, одяг.  Все це було куплено, і доставлено конкретно в кожну родину», - зауважив Юрій Лукашевський, керівник відділу громадського партнерства ЛМР.
 
 За словами Юрія Лукашевського, мета акції - привернути увагу громадськості до проблем складного матеріального становища багатодітних сімей. Для реалізації проекту Львівською міською радою було виділено 6 265 грн. Ці гроші витрачені на закупівлю футболок для волонтерів та оренду авто, за допомогою якого розвозили ці подарунки. Також було подготовлено два промоційні відеоролики про проект «За поцілунок дітям на дарунок».
 
Оксана Кулиняк вважає, що вдалось навколо проекту згуртувати небайдужу молодь, що готова допомагати тим, хто цього потребує. 
«Що цікаво, волонтерів-цілувальників ми розшукували через соціальні мережі. Таким чином, допомагати зголосилось 65 молодих людей. Найголовніше, що і волонтери, і члени багатодітних сімей переконались, що всі зусилля витрачено не марно. Бо є хороший результат, тож допомагати ближнім зовсім не складно. Отож, вдалось зібрати 14 713,44 грн., 102 американські долари, 60 російських рублів, 7,04 польських злотих та 2 чеські крони», - уточнила Оксана Кулиняк.
Вівторок 
9 липня 2013 року