Депутат наполягає з’ясувати правомірність дій Львівської реєстраційної служби
Новини

Депутат Львівської міської ради, член комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Юрій Кужелюк під час засідання Львівської міської ради подав звернення начальнику управління юстиції у Львівській області А. Багряку.

За словами депутата, ще на початку травня на підставі ухвали міськради, ЛМКП «Спортресурс» подало у Львівську реєстраційну службу міського управління юстиції документи для отримання свідоцтва на право власності на земельні ділянки на вулиці Глинянський тракт та на вулиці Тарасівській. Дані ділянки призначені для облаштування спортивних майданчиків для дітей.
 
«Проте до цього часу відділ не спромігся виконати своїх прямих обов’язків і видати відповідний документ. Окрім цього, виконавець п. Живко цинічно заявляє, що не має часу цим займатись і просто з дня на день відправляє працівників «Спортресурсу», які приходять до нього за документами», - заявив Юрій Кужелюк.
 
На думку депутата, таку поведінку не можна розцінювати інакше, як злочинну бездіяльність, або спробу вчинення корупційних дій. Саме тому просить з’ясувати дане питання і зобов’язати працівників міського центру виконувати свої службові обов’язки. 
 
«Прошу також покарати працівника центру п.Живка М. за невиконання службових обов’язків і з’ясувати, чи подібне затягування не є спробою вимагання хабара посадовою особою», - підсумував Юрій Кужелюк. 
Середа 
3 липня 2013 року