Аби позбутись смороду, у Львові на Сихові встановлять дві очисні споруди – дозуючі установки
Новини

20 червня 2013 року у Львівській міській раді відбулась прес-конференція на тему: «Чи буде сморід у Львові?» Учасником прес-конференції був депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк.

Як повідомив депутат, під час сесії він звернувся до міського голови з проханням налагодити діалог між зацікавленими сторонами, щоб не визначати, хто винен у поширені смороду в місті, а що робити? У міській раді на зустрічі були присутні керівники найбільших підприємств, стоки яких скидаються у міську каналізацію. Всі визнали, що немає якогось одного винуватця і ніякі підприємства закривати не будуть. Це проблема комплексна, яку мають вирішувати всі – і підприємства, і міська влада.  
 
«Весною з’ясувалось, що основний сморід йде від напірних каналізаційних ліній, які мають перекачувати стоки вгору. Це відбувається не постійно, а час від часу. Наслідки невтішні, бо там утворюється сірководень, який сполучається з водою і утворює сірчану кислоту. Ця сполука і роз’їдає каналізаційні мережі», - повідомив Юрій Кужелюк.  
 
За його словами,  «Ензим» віднісся до тої проблеми відповідально. Недавно вони запустили в дію станцію анаеробної очистки, тобто почали очищати свої стоки. Відтак, є надія, що стоки тепер будуть чистіші.
 
«Натомість міська влада теж не стоїть осторонь цієї проблеми. В бюджеті передбачено 650 тис грн. на закупівлю двох установок на Сихівському масиві. Реагент є ферокс, одна тонна коштує 4 тисячі гривень.  Ці установки працюватимуть у літній період року, коли постає проблема смороду. Залишилось до цієї роботи залучити і інші підприємства, які би мали робити свої очисні споруди. Міська влада має поставити питання руба перед ними. Або купуйте такі очисні споруди як на «Ензимі», або дозуючі установки.   Тобто залишилось трохи почекати, аби пересвідчитись, чи усі ці заходи дадуть результат і чи буде сморід у Львові», - зазначив депутат. 
П'ятниця
21 червня 2013 року
 
 
 
 

Коментарі 

 
0 #1 Дмитро 26.02.2015 19:07
Старий дурень
Цитувати