Тимчасова контрольна комісія перевіряє роботу АТП-1
Новини

У Львівській міській раді відбулось засідання тимчасової контрольної комісії для перевірки діяльності комунального АТП-1. Контрольна комісія була утворена рішенням міськради на останньому пленарному засіданні. 

 
Як повідомив член комісії інженерного господарства, транспорту і зв'язку Валерій Веремчук, у комісії є частина матеріалів щодо закупівлі автобусів у приватної структури за цінами, які є вищими ринкових.
 
«Також ми маємо інформацію щодо непрозорих стосунків з власниками фірм, в яких АТП-1 бере за неринковими цінами в оренду транспортні засоби. Ще було розглянуто низку проблем, які вилились у сформовані звернення до керівника комунального підприємства. Ці звернення стосуються перш за все закупівлі транспортних засобів, укладення договорів оренди, страхування транспортних засобів, щодо закупівлі палива та його ціни, касові звіти», - повідомив депутат.   
 
За словами Валерія Веремчука, є публічна інформація, що закупівля палива проводилась не у фірми, яка виграла тендер, а у іншого постачальника.
 
«Дуже важливими є питання надходження коштів в касу підприємства. За нашою інформацією ці надходження різко зменшилось протягом останніх півтора року. Це дивує і викликає багато запитань. Сподіваюсь, нашій комісії вдасться напрацювати відповідні рекомендації щодо покращення роботи підприємства, і тим самим зняти загрозу підняття цін на квитки у громадському транспорті», - зазначив Валерій Веремчук.
Вівторок 
18 червня 2013 року