Андріян Гутник: “Всеукраїнські ігри ветеранів спорту – велике досягнення для Львівщини”
Новини

На 5-х Всеукраїнських іграх ветеранів спорту імені М. М. Баки команда Львівської області посіла друге командне місце. 
 
14-16 червня 2013 року у Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (відкритий басейн СКА) у  50-метровому відкритому плавальному басейні відбулись 5-і Всеукраїнські ігри ветеранів спорту з плавання імені М. М. Баки.
 
У особисто-командних змаганнях прийняли участь близько 250 спортсменів з двадцяти областей України.
 
За підсумками змагань у командному заліку I місце вибороли плавці Дніпропетровської області, друге місце посіла команда Львівської області. Бронзову нагороду додому повезли представники  Республіки Крим.
 
Під час церемонії урочистого нагородження спортсменів, депутат Львівської міської ради Фракції ВО «Свобода» Андріян Гутник привітав плавців з успішним виступом: «Надзвичайно приємно та почесно приймати у Львові змагання такого рівня. Вітаю усіх учасників та переможців. Ми пишаємося досягненнями наших спортсменів. Це велике досягнення не тільки для самих учасників змагань, а й для Львівщини зокрема. Ви та ваші досягнення – це  найкраще сприяння розвитку ветеранського спорту у майбутньому, та безумовно приклад здорового способу життя для нашої молоді».
 
Довідка:
Перші Всесвітні ігри ветеранів були проведені у 1986 році. Наразі вони проводяться за Олімпійським принципом (1 раз на 4 роки). Українські спортсмени-ветерани почали брати участь у змаганнях такого рівня з 1994 року. В 1996р. за ініціативою Миколи Макаровича Баки, який більше 17 років очолював спорткомітет УРСР, була створена Рада ветеранів фізкультури і спорту при Міністерстві у справах молоді і спорту і Національному олімпійському комітеті України. Починаючи з 2005р. стали проводитись Всеукраїнські ігри ветеранів спорту. 
Понеділок
17 червня 2013 року