Депутати разом із громадою Львова виступають проти підвищення плати за проїзд у громадському транспорті
Новини

У Львівській міській раді відбулися громадські слухання щодо якості послуг, культури перевезення та можливості перегляду чинного тарифу на перевезення пасажирів у громадському транспорті Львова. 

Під час виступу на слуханнях, голова постійної депутатської комісії інженерного господарства транспорту та зв'язку Львівської міськради  Іван Гринда наголосив, що перевізники не мають жодних аргументованих підстав для збільшення цін на проїзд.

"Чому львів'яни повинні платити 3 гривні за проїзд, якщо маршрутки їздять не за графіком, а після 21:00 просто зникають, якщо водії курять у салоні автобуса, включають музику, а в салоні автобусів взагалі не прибрано. Коли мешканці та гості міста платять за проїзд, то хочуть приїхати в пункт призначення спокійно, без стресу. Натомість ми спостерігаємо хамство, особливо до старших людей. Якщо взяти дані з гарячої лінії управління транспорту і зв'язку Львівської міськради, то побачимо, що ситуація лише погіршилася і, що найпарадоксальніше, найвищі показники порушень на комунальному АТП №1", – зазначив Іван Гринда.
 
Депутат зазначив, що п'ять перевізників, яким практично віддали ринок громадських перевезень у Львові, самоусунулися від контролю за якістю надання послуг.
 
"Їх цікавить тільки дохід. Підприємцям слід усвідомити: вони повинні йти назустріч людям, адже це не тільки бізнес. У першу чергу це соціальне замовлення територіальної громади Львова. Я постійно телефоную керівництву компаній-перевізників щодо неправомірного з'їзду з маршрутів, а ті відверто ігнорують мої звернення. Постає запитання: чи покращаться умови перевезень, якщо ціну підвищать до трьох гривень? Запитання – риторичне, адже ми це проходили вже 2010 року. Тоді перевізники також обіцяли виправитися та навести лад із технічним станом автобусів, хамством водіїв, дотриманням розпорядку руху на маршрутах, проте ситуація тільки погіршується", – наголосив Іван Гринда.
Четвер
13 червня 2013 року