У власність територіальної громади Львова передано ще один гуртожиток
Новини

Нині на засіданні виконкому Львівської міськради у власність територіальної громади Львова від ВАТ "Будівельно-монтажне підприємство побуту" було прийнято гуртожиток, що розташований за адресою: вул. Зелена, 253. Про це повідомив депутат Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Василь Горон.

Свободівець нагадав, що 11 квітня цьогоріч під час сесії Львівської міськради він зачитав звернення до міського голови Львова з приводу проблемної ситуації, яка склалася навколо передачі в комунальну власність міста гуртожитку за адресою: вул. Зелена 253.
 
"Використовуючи затримку в процесі передачі гуртожитку у власність міста балансоутримувач вирішив спекулювати довкола цієї проблеми: узгодив із директором департаменту містобудування міськради надбудову ще двох поверхів, що створило соціяльну напругу серед 117-ти жителів гуртожитку. Мешканці звернулися до мене як депутата цього мажоритарного округу з проханням втрутитися в конфліктну ситуацію. Впродовж останніх 2-х місяців я ініціював численні наради щодо цієї проблематики, що дозволило не тільки переламати затяжний процес передачі гуртожитку, але й розв'язати проблему щодо подачі тепла у гуртожиток шляхом передачі прибудинкової котельні на баланс міста", – розповів Василь Горон.
Середа 
12 червня 2013 року