В УДАРІ вимагають перевірити дотримання всіх процедур при встановленні вартості землі
Новини

З відповідним запитом до міського голови звернувся депутат від УДАРу Петро Адамик, який зокрема зазначив, що у Львові вартість землі є однією з найвищих серед усіх обласних центрів та складає 470,29 грн. за квадрат. 
 
Зі скаргами на це до «УДАРу» звертаються підприємці, які підкреслюють,  що  будь-яка успішна підприємницька діяльність потребує чіткого попереднього обрахунку усіх затрат і навіть, 60% пільга на сплату орендної плати за землю та земельного податку у 2013 році, встановлена у Львові, не дає можливості підприємцям скласти об'єктивний бізнес-план і спрогнозувати бодай-який результат своєї підприємницької діяльності.
 
Також підприємці повідомили "УДАРівців» про те, що під час прийняття Львівською міською радою Ухвали ЛМР №2712 від 18.06.2009 р. «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Львова» та Ухвали ЛМР №2029 від 27.12.2012 «Про нарахування та сплату орендної плати за землю і земельного податку до міського бюджету м. Львова у 2013 році» не було дотримано вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
 
Петро Адамик просить міського голову Львова перевірити цю інформацію, та поінформувати громаду Львова щодо дотримання усіх процедур, зокрема, при здійсненні аналізу регуляторного впливу  ухвалених проектів та про дату та джерело оприлюднення проектів Ухвали ЛМР №2712 від 18.06.2009 р. «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Львова» та Ухвали ЛМР №2029 від 27.12.2012 «Про нарахування та сплату орендної плати за землю і земельного податку до міського бюджету м. Львова у 2013 році».
 
У випадку виявлення порушень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Петро Адамик просить міського голову Львова Андрія Садового вжити заходів для приведення вказаних Ухвал та процедури їх прийняття у відповідність з нормами чинного законодавства України, аж до скасування відповідних ухвал».
Четвер
30 травня 2013 року