У порядку денному сесії звіт мера та комісії землекористування
Новини

Перше питання у порядку денному пленарного засідання 11-ї сесії Львівської міської ради - звіт постійної депутатської комісії землекористування.  Голова комісії Руслан Валько прозвітує про кількість засідань комісії, питання, які розглядались. У тому числі про зміни правового статусу земельних ділянок, їх надання та вилучення, користування, оренду і таке інше.
 
Одне з резонансних питань - залучення інвесторів для побудови спортивної арени до Євробаскету -2015. Саме тому народні обранці повинні затвердити договір інвестування будівництва Універсальної спортивної арени на вулиці Кульпарківській 226-г (на проектованій вулиці Ряшівській).
 
Згідно із законом міський голова щороку повинен відзвітувати про роботу виконавчих органів за минулий рік. Отож, депутати матимуть нагоду заслухати звіт мера 30 травня 2013 року.
 
Окрім цього, враховуючи велику кількість звернень мешканців про збільшення кількості дитячо-спортивних майданчиків у місті Львові, на сесії міськради пропонується внести зміни до ухвали щодо розміщення дитячих та спортивних ігрових майданчиків на території Львова.  
 
Одне з важливих питань на порядку денному - Програма забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян м.Львова на 2013-2017 роки. За словами начальника управління молоді, сім'ї та спорту Володимира Шнайдера, минулого року кредити отримали лише дві сім»ї, ще дві були дофінансовані за минулий рік. 
 
 З метою залучення інвестицій до економіки територіальної громади м. Львова, міським обранцям пропонують проголосувати за створення індустріального парку у місті Львові у межах промвузла “Рясне-2“ і обмеженій вул. Т. Шевченка, територією головного конструкторського бюро відкритого акціонерного товариства “Автонавантажувач“, проїздом Автобудівельників та територією логістично-складського комплексу.
 
Одним з пріоритетів роботи міської ради є переведення документообігу в електронний варіант.  Власне для цього депутати розглянуть Програму впровадження електронного урядування у ЛМР.
 
Також у порядку денному Програма створення страхового фонду документації. Метою є виконання робіт зі створення банку страхового фонду документації для проведення будівельних, аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. 
 
Окрім цього, депутати поміркують над присвоєнням площі імені Олекси Гасина, обговорять план розширення території Голосківського кладовища.
Загалом у порядку денному пленарного засідання 11-ї сесії ЛМР 6 –го скликання 181 питання і пункт «Різне».
Вівторок
28 травня 2013 року