Любомир Мельничук: «Українці серед найсильніших націй світу»
Новини

19 травня 2013 року у Львові відбувся "Відкритий кубок України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу". Організатор змагань  - Українська федерація бодібілдингу, президентом якої є депутат від ВО «Свобода» Львівської міської ради Святослав Шеремета.
 
За словами депутата, це найпрестижніший національний турнір весняного сезону. Головною метою проведення Кубку є визначення найкращих спортсменів країни та відбір до Національної збірної команди України на чемпіонат Світу, який відбудеться 14 червня цього року в Будапешті  (Угорщина). 
 
«Учасниками цього змагання є, як атлети топ-рівня, так і любителі, що зумовлює велику кількість спортсменів-учасників та відкриття перспективних новачків. У якості почесних гостей та суддів приїхали відомі атлети-бодібілдери. Також були запрошені видатні атлети з інших видів спорту, зірки телебачення та шоу-бізнесу", – повідомив Святослав Шеремета.
 
Абсолютним чемпіоном Відкритого кубка України 2013 став Віталій Подольський.
 
Під час урочистого нагородження переможців, заступник голови фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Любомир Мельничук зазначив: "Ніщо так не загартовує волю, мужність і дух, як спорт. На жаль, всі не можуть бути переможцями, але всі зусилля затрачені задля здобуття першості, концентрація волі й духу заради здобуття результату – беззаперечно вартують пошани. Здоров'я всієї нації і, відповідно, держави є у прямому взаємозв'язку зі здоров'ям кожного окремо взятого її представника. Участь у цьому турнірі такої великої кількості учасників та глядачів демонструє, що попри відсутність у чинної влади інтересу до пропаганди здорового способу життя та фізичної культур, українці продовжують зберігати чільні місця серед найсильніших націй світу".
Понеділок
20 травня 2013 року