У Львові вирішують проблему старих ліфтів
Новини

У мікрорайоні Рясне-2 на вулиці Величковського, 14 в під'їзді багатоповерхівки встановили новий ліфт. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Сільвестер, голова постійної депутатської комісії житлової політики.
 
«До мене, як до депутата від ВО «Свобода» та голови постійної депутатської комісії житлової політики Львівської міської ради, звернулись мешканці з проханням про допомогу. Річ у тім, що у Рясному-2, як загалом і в Україні,  проблема ремонту ліфтів дуже гостра. Старі ліфти відпрацювали своє, а коштів на закупівлю нових – немає. Та нам вдалось цю проблему вирішити. В сусідньому під'їзді уже почали монтування нового обладнання та ліфтової кабіни. Взагалі, у Львові є сім ліфтів, які не працюють уже впродовж десяти років. Сподіваюсь, що до кінця цього року завдяки нашим спільним зусиллям всі ліфти будуть запущені в дію», - зазначив Ігор Сільвестер.
Вівторок
30 квітня 2013 року
 
   
 
 

Коментарі 

 
0 #1 Олександр 20.05.2013 16:29
Росіяни у таких випадках кажуть -"Свежо предание, да верится с трудом". У будинку по вул.Городоцька 16, (де, до речі, розташовані:Слі дчий відділ прокуратури, прокуратура, казначейство)ме шканці останніх поверхів ( більшість пенсійного віку та молодята з малолітніми дітьми) за свій кошт двічі ремонтували старий ліфт, але змушені дотепер діставатися до своїх осель пішки, оскільки хтось поцупив кілька метрів електрокабелю всередині ліфтової шахти(!? скоріш за все це зробили самі працівники, що обслуговують ліфти). Після чого, працівники ЛКП, аби не мати клопоту зі скаргами мешканців, без участі останніх, склали акт про неможливість використання ліфту і вже багато років не звертають уваги на скарги та благання мешканців. А заміни ліфта мешканці чекають більше ніж існує держава Україна, Так що читайте спочатку... :sad:
Цитувати