Про порядок денний 11-ї сесії міської ради Львова
Новини

25 квітня 2013 року на пленарному засіданні 11-ї сесії Львівської міської ради депутати планують заслухати звіти постійних комісій культури, промоції, ЗМІ та туризму та комісії фінансів та планування бюджету. 
 
За словами Ярослава Музичка, голови комісії культури, промоції, ЗМІ та туризму, він прозвітує про кількість засідань комісії, про питання, які розглядались, а, саме, надання дозволів на встановлення меморіальних таблиць, розгляд звернень громадян та громадських організацій, використання бюджетних коштів на проведення культурно-масових заходів. 
 
Повторно на порядок денний сесії виносяться питання про дострокове припинення повноважень депутата ЛМР Богдана Панкевича, котрий паралельно обіймає посаду почесного консула Королівства Нідерландів у Львові, а також питання про виконавчий комітет Львівської міської ради.  
 
На повторний розгляд подаються питання під номерами 6-9, які були ветовані міським головою Андрієм Садовим. Це стосується ухвали про МАФи та ухвали щодо змін структури виконавчих органів Львівської міської ради. Також народним обранцям пропонується розглянути ухвали про  продовження терміну оренди земельної ділянки на перехресті  вулиць Б. Хмельницького - вул.Кукурудзяної  та дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на вул. Лисенка, 23-б. 
 
Окрім цього в порядку денному передбачається розгляд питання про внесення змін до спеціального фонду міського бюджету на 2013 рік і проект Положення про здійснення інвестиційної діяльності у м. Львові, який тривалий час перебував на погодженні  виконавчих органів та депутатських комісій.
 
На затвердження депутатів пропонується дві нові програми  - Програма правової освіти населення Львова, яка передбачає поєднання правової освіти із загальною середньою, професійно-технічною та вищою освітою, а також Програма створення страхового фонду документації. Дана Програма страхового фонду документації дає можливість у разі виникнення аварій, надзвичайних ситуацій своєчасно забезпечити ЛМР, підприємства, установи документами страхового фонду, необхідними для оцінки ситуації та здійснення дій для проведення аварійно-рятувальних заходів. 
 
У відповідь на численні звернення мешканців міста, пропонується  збільшити кількість дитячих та спортивних майданчиків у місті Львові. Серед земельних питань є низка проектів ухвал, які передбачають визначення земельних ділянок, які будуть продаватись з аукціону для наповнення міського бюджету. 
 
У цілому в проекті порядку денного засідання  11-ї сесії ЛМР 6-го скликання – 67 питань та пункт «Різне».
Середа
24 квітня 2013 року