У власність громади Львова прийняли гуртожиток на вул. Січинського, 41
Новини

На засіданні виконкому Львівської міської ради у власність територіальної громади Львова від Львівського управління водних ресурсів прийняли гуртожиток, що на вул. Січинського, 41. Таким чином понад п’ятдесят львів'ян отримали можливість стати повноправними власниками свого житла. 
 
Як розповів депутат міської ради Василь Горон, раніше в приміщені гуртожитку, що на вул. Січинського, 41, був лабораторний корпус Львівського облводгоспу. І ще на початку 90-тих за кошти людей цей лабораторний комплекс переобладнали під гуртожиток.
 
«Містяни звернулися по допомогу до мене, як депутата їхнього мажоритарного округу, з проханням прийняти цей гуртожиток у комунальну власність. Аби врегулювати всі юридичні та житлово-експлуатаційні питання, пов'язані з передачею цієї будівлі у власність територіальної громади міста, знадобився майже рік. На засіданні виконкому цей гуртожиток прийняли у власність територіальної громади Львова. Відповідним рішенням ще півсотні львів'ян отримали можливість стати повноправними власниками свого житла", – повідомив Василь Горон.
Вівторок
23 квітня 2013 року