Голова фракції «Удар» у ЛМР проти розміщення рекламних бордів та сіті – лайтів сумнівного змісту
Новини

Голова фракції «УДАР» у Львівській міській раді Анатолій Крачковський зачитав на сесії міської ради депутатський запит щодо законності розміщення рекламних площин про виконання дипломних, магістерських та курсових робіт.
 
За словами Анатолія Крачковського, на території м. Львова з’явились рекламні борди та сіті-лайти з пропозицією виконати дипломні, курсові та магістерські роботи з відповідними розцінками за це. Зокрема, подібний сіт – лайт було встановлено навпроти входу до юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, як насмішка над майбутніми студентами-правниками, які сьогодні купляють за оголошенням курсову, дипломну, згодом – стають юрисконсультами, адвокатами, прокурорами, суддями.
 
«Про яких фахівців ми можемо говорити? Як лікар, що купив за оголошенням дипломну роботу – може лікувати хворих, вчитель – викладати предмет, управлінець – керувати, інженер – будувати? Можливо, варто було відразу встановити біг-борди з розцінками вартості диплому і не потрібно п’ять чи шість років вчитися, купляючи курсові, дипломні, магістерські роботи?» - зауважив у депутатському запиті голова фракції «Удар». 
Народний обранець просить відповідно до чинного законодавства, – Законів України «Про рекламу», «Про вищу освіту», з’ясувати законність розміщення таких щитів на території міста Львова та надати вичерпну інформацію щодо фірм, які на своїх площинах розміщують подібні рекламні оголошення сумнівного з точки зору законності та моралі змісту.
П'ятниця
12 квітня 2013 року