Ірина Шалаковська: “Не можна допустити знищення скверу, що на вул. Ніщинського, 14”
Новини

Депутат Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірина Шалаковська вимагає захистити сквер, що на вул. Ніщинського, 14 від рейдерських посягань. 
 
Ірина Шалаковська звернулася до виконавчих органів Львівської міської ради з вимогою внести його із затвердженими межами до переліку скверів Личакіського району, а також визначити відповідальну за утримання юридичну особу – балансоутримувача.
 
"Під час чергових зустрічей – звітів депутатів Львівської міськради від ВО "Свобода" до мене звернулися мешканці Личаківського мікрорайону з проханням не допустити незаконного захоплення скверу на Ніщинського, 14. Городяни наголошують, що в цьому будинку після багаторічного ув'язнення у мордовських таборах з 1985 по 1988 роки проживав В'ячеслав Чорновіл. Саме тут було відновлено випуск самвидавного журналу "Український вісник", тут зароджувалась Українська Гельсінська Спілка. У зв'язку з цим я звернулася до заступника Львівського міського голови з гуманітарних питань та начальника департаменту містобудування Львівської міської ради з пропозицією присвоїти цьому скверу ім'я В'ячеслава Чорновола, а на будинку встановити іменну меморіальну дошку", – повідомила Ірина Шалаковська.