Остап Іваськевич: «У Львові цього року з’являться нові спортивні майданчики, а старі ремонтуватимуть»
Новини

Цього року в міському бюджеті вперше передбачено кошти на ремонти дитячо-спортивних майданчиків у Львові. Про це в ефірі телепрограми «Телерада» на каналі «Львів ТБ» заявив депутат від «Фронту змін», голова комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення у Львівській міській раді Остап Іваськевич. 
 
Як зазначив депутат, у бюджеті Львова на розвиток спорту у 2013 році виділено в два рази більше коштів, ніж передбачалось  - 2 млн 600 грн. Ця сума передбачена на будівництво дитячо-спортивних майданчиків. Також вперше виділено кошти на ремонти дитячих майданчиків, балансоутримувачами яких є райадміністрації. Для цього ці установи отримали  50 тис грн.
 
За словами Остапа Іваськевича, левова частка коштів з бюджету йде на зарплати працівникам спортивних шкіл та на енергоносії. Є певна сума, виділена на проведення спортивних заходів. Це – 800 тисяч грн, та з них 300 тисяч грн – це борги за попередній рік. На підтримку спортивних клубів виділено 600 тис грн, частину цих грошей теж «з’їдять» борги.
 
«Принциповим для нас є питання реконструкції дитячого майданчика біля пам’ятника Степанові Бандері. Тому що роботи довкола пам’ятника уже є закінченими, а майданчик біля нього в жахливому стані. На це передбачено 250 тисяч грн. Ще планується побудова у Львові двох великих спортмайданчиків з сучасним спортивним обладнанням», - підсумував Остап Іваськевич.