Ярослав Музичко: “Для Львівських дитсадків варто створити електронну чергу”
Новини

Відповідне звернення під час сесії Львівської міської ради 19 березня 2013 року виголосив  депутат від фракції ПП “Фронт змін” у Львівській міській раді Ярослав Музичко.
 
За словами депутата, зростання напруженості, що спостерігається останнім часом у Львові, ще важко назвати демографічним вибухом, та цей процес вселяє надію та оптимізм. 
 
“Природно, що за таких умов зростає потреба місць у дитячих дошкільних закладах. Слід зазначити, що останнім часом міська рада спрямовує кошти на ремонти та зусилля на повернення дитячих садочків, що були “окуповані” різними комерційними, і не тільки, структурами. Та незважаючи на ці заходи, місць для дітей у садочках не вистачає. 
 
Для більшої прозорості, покращення якості надання послуг молодим львівським сім’ям з влаштування дітей у дошкільні заклади, оптимізації процесу управління цими установами, пропоную запровадити систему електронної реєстрації у ДНЗ і інтегрувати її у вже існуючу Державну інформаційну систему управління освітою. 
 
Досвід введення таких “електронних черг” мають наші колеги з міських рад Вінниці, Луцька, Рівного, Івано – Франківська, Чернівців.
 
Пропоную Міському голові дати доручення Управлінню освіти ЛМР спільно з профільною постійною депутатською комісією щодо створення тимчасової комісії для розробки проекту “Положення про систему електронної реєстрації у дошкільні навчальні заклади Львова” і якнайшвидшого її впровадження”, - заявив Ярослав Музичко.