Депутати ВО «Свобода» у Львівській міській раді вимагають від міського голови звільнити в.о.директора "Львівводокал"
Новини

Депутат Львівської міської ради, член постійної депутатської комісії житлової політики  Андрій Яворський зачитав звернення до міського голови на сесії Львівської міської ради. Подаємо повний текст заяви.

«11 лютого 2013 року працівники ЛМКП «Львівводоканал» протестували проти кадрового свавілля в.о. директора підприємства С. Пакіжа та несправедливої оплати праці на підприємстві. Тоді ж депутатський корпус звернувся до Львівського міського голови Андрія Садового з вимогою негайно усунути від виконання обов’язків директора ЛМКП «Львівводоканал» С. Пакіжа у зв’язку з систематичними порушеннями з його боку чинного законодавства, однак жодної редакції й досі немає.

На сьогодні, працівники  ЛМКП «Львівводоканал» щомісяця недоотримують від 400 до 800 грн, позаяк керівництво підприємства вперто ігнорує міжрегіональну та міжгалузеву угоди та застосовує найнижчий коефіцієнт під час нарахування заробітної платні.

Фракція ВО «Свобода» у Львівській міськраді вже вкотре вимагає від Львівського міського голови Андрія Садового негайно усунути від виконання обов’язків директора ЛМКП «Львівводоканал» Степана Пакіжа. Вважаємо, шо невдоволення трудового колективу, порушення вимог чинного законодавства, величезні втрати води, відсутність адекватного обліку, системні прорахунки в менеджменті та результати перевірки контрольно-ревізійних органів, що виявили зловживання на 7,5 млн грн, є достатніми підставами для кадрових змін. Невиконання наших вимог розцінюємо як намагання Львівського міського голови цілеспрямовано знищити системоутворююче комунальне підприємство».