У Львові відбудеться благодійний гала-концерт присвячений пам’яті Квітки Цісик
Новини

 

У Львівській міській раді відбулася прес – конференція  з нагоди благодійного гала-концерту пам’яті та 60-річчю Квітки Цісик.
 
У прес – конференції взяли участь Роман Грицевич - депутат Львівської міської ради, голова правління ГО «Незабутня Квітка», громадський діяч, Ігор Ковальчук – головний лікар Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, Заслужений лікар України, Володимир Якимець – художній керівник «Пікардійської Терції».
 
«Квітка Цісик – це надзвичайна особистість, яка вклала багато в українську культуру. У 2010 році у Львові в Шевченківському районі відкрито вулицю імені Квітки Цісик. Символічно на цій вулиці у Школі №54 відкрито музей імені Квітки Цісик, перший в Україні та  у світі. Особистість Квітки Цісик заслуговує вшанування на державному рівні. У вівторок, 12 березня, у Львівській опері відбудеться благодійний  гала-концерт присвячений пам’яті та 60-річчю Квітки Цісик. Цей проект є важливий,  тому що усі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю пересувного мамографа», - відзначив депутат Львівської міської ради Роман Грицевич. 
 
За словами Володимира Якимця  художнього керівника  «Пікардійської терції»:
 
“Для нас це велика честь виступати на концерті пам’яті Квітки Цісик, оскільки вона є великим скарбом української музичної культури. Україна дала їй свої духовні традиційні корені. Квітка Цісик завжди виконувала перлини української музики. На цьому концерті прозвучать народні пісні, пісні Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, а також ті пісні, які співала Квітка Цісик, і ті, які вона не встигла заспівати.