Андріян Гутник підтримав ініціативу Всеукраїнського благодійного проекту «Відчути книгу»
Новини

В рамках проекту для дітей з вадами зору "Відчути книгу" вихованці дитячого реабілітаційного центру "Левеня" та їх соціальні педагоги безкоштовно відвідали аквапарк "Пляж". Про це повідомив депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Андріян Гутник.
 
Депутат розповів, що соціальна аудіо книга "Відчути книгу" - ініціатива Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання, яку організували з метою розповсюдження спеціальних аудіо книг для незрячих дітей та дітей з вадами зору.
 
"Це вже не перший захід, який ми проводимо для реабілітаційного центру "Левеня". При порушенні зору у дітей виникають значні труднощі в пізнанні світу та орієнтуванні в ньому. Їм важко контактувати із людьми, що їх оточують, займатись різними видами діяльності. Для нас є важливим допомогти їм, надати можливість самостійно навчатись, займатись спортом, розвиватись. Також, у рамках цього проекту, навчально-реабілітаційний центр "Левеня" відвідав чемпіон світу з плавання та заслужений майстер спорту України Денис Силантьєв. Українці повинні бути здоровою нацією!", – зазначив Андріян Гутник.