«Триває боротьба за бюджетні кошти, використання яких неможливо проконтролювати» - Яромир Самагальський
Новини

У Львівській міській раді відбулась прес-конференція на тему: «Перспективи економічної діяльності Львова у 2013 році». У прес – конференції взяли участь: Яромир Самагальський – депутат Львівської міської ради, голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету та Андрій Карбовник – депутат Львівської міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради.
 
«Безумовно, говорити про бюджет цього року не можна не опираючись на виконання бюджету минулого року, і на ті проблеми, які тоді виникли.  Бюджет 2012 року виконаний на 92 %, а бюджет розвитку – на 29 %. Такі речі не можуть нас влаштовувати. Тому ми націлені на те, щоб бюджет був якомога більш реалістичний, наближений до реального життя. Ми включили в бюджет розвитку міста всі боргові та гарантійні зобов’язання, які є в міста перед виконавцями робіт. Адже співпраця міста з підприємцями є неналежна, мало бажаючих брати участь у конкурсах. На сьогодні маємо не виплачені борги 2009-2010 роки. А результат такого неповернення боргів – 5 млн. додаткових втрат міста за рішенням судів, інфляційні тощо. Навіщо робити нові борги, не повертаючи старі? Таким чином ми можемо втратити довіру підприємців. Хочу наголосити, що триває боротьба за бюджетні кошти, використання яких неможливо проконтролювати. В першу чергу, це прибирання, санітарна очистка, ямковий ремонт доріг», -  зазначив Яромир Самагальський.
 
Депутат Львівської міської ради Андрій Карбовник зосередив свою увагу на проблемах інвестицій у місто Львів та недоліках положення про інвестиції. 
 
«На минулій сесії лунали закиди з боку міського голови, що ми не прийняли положення про інвестиції у Львові. Ознайомившись з цим положенням, я зрозумів, що воно є абсолютно недієздатним. Скажімо, у положенні йдеться про те, що у Львів можна інвестувати лише шляхом купівлі землі, майна. Це капітальні інвестиції, але ж є ще фінансові інвестиції, інноваційні інвестиції, про які там жодного слова не сказано. Також у положенні не передбачено жодної відповідальності для недобросовісних інвесторів за невиконання своїх інвестиційних зобов’язань.  Якщо ми намагаємось залучити інвестиції, то давайте зробимо повну інвентаризацію майна, земель міста, визначимо вільні ділянки, приміщення», - заявив депутат Львівської міської ради Андрій Карбовник.