Проблема дитячих садків потребує негайного вирішення
Новини

Відповідне звернення під час сесії Львівської міської ради 28 лютого 2013 року виголосив голова фракції ПП “Фронт змін” у Львівській міській раді Ростислав Будинський.
 
За словами депутата Ростислава Будинського, однією з ключових проблем сьогодні у Львові є брак дитячих садочків. Це питання в останні роки дуже наболіле і часто обговорюється. Місто повертає здані в оренду приміщення дитячих садків, відшуковує кошти для їх ремонту. Намагається залучити інвестиції на розвиток соціальної інфраструктури міста. Не зважаючи на  це, дитячих садків не вистачає. Батьки змушені записуватися в чергу в дошкільний заклад відраз після народження дитини. 
 
“На цьому фоні мені видалася дивною ситуація, коли міська рада приймає ухвалу (№ 3557 від 03.06.2010), якою звільняє інвестора від внеску на розвиток соціальної інфраструктури м. Львова – будівництва за власні кошти дитячого дошкільного закладу з подальшою передачею його на баланс міста (що було умовою погодження інвестору відведення земельної ділянки на вул. Генерала Юнаківа, 9, ухвала № 1572 від 01.07.2004), тобто фактично відмовляється від такого необхідного зараз місту дитячого садка.
 
Виходячи з наших складних сучасних реалій з браком дошкільних закладів, вважаю, що необхідно перевірити, на основі чого була прийнята така ухвала. Чому інвестора звільнили від внеску на розвиток соціальної інфраструктури Львова? Якщо була допущена помилка, її треба якомога скоріше виправити.
 
У зв’язку з цим та на підставі ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад”, звертаюся до Вас з проханням, дослідити ситуацію з приводу дошкільного закладу на вул. Генерала Юнаків, 9, що мав бути переданий на баланс міста. Якщо в конкретній ситуації було допущено помилку, прошу зробити все необхідне для її виправлення. Також прошу перевірити стан виконання всіма інвесторами своїх зобов’язань перед містом, що стосується соціальної сфери”, - заявив депутат Львівської міської ради Ростислав Будинський.