Василь Горон: “Гуртожиток, що на вул. Білоцерківській,10 потребує негайної зміни правового статусу”
Новини

Під час сесії Львівської міської ради депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Василь Горон звернувся із запитом до міського голови Львова щодо необхідності якнайшвидшої зміни правового статусу гуртожитку на вул. Білоцерківській, 10 на гуртожиток для проживання сімей. За словами депутата, це дозволить забезпечити реалізацію конституційних прав на житло мешканцям цього гуртожитку.
 
Депутат повідомив, що мешканці цього гуртожитку стурбовані обтяжливим механізмом нарахування плати за користування житловими приміщенням.
 
"У листопаді 2012 року балансоутримувач гуртожитку встановив місячну плату в розмірі 440 грн. (20 кв. м), а упродовж січня 2013 року ця сума зросла до 630 грн. Окрім цього, мешканці стурбовані тим, що відкриття закладу ресторанного господарства в нежитловому приміщенні цього гуртожитку істотно вплине на механізм нарахування оплати за проживання. Впродовж тривалого часу в цьому гуртожитку люди фактично живуть сім'ями, але нарахування оплати за комунальні послуги їм здійснюють на підставах та в порядку, що передбачені в гуртожитках для проживання одиноких громадян. Також мешканці через обмеження, що виникають внаслідок чинного правового статусу споруди, не мають змоги зареєструвати місце проживання своїх неповнолітніх дітей, що додатково обтяжує для них можливість належної реалізації гарантованих прав та законних інтересів. Вимагаю в міського голови Львова забезпечити реалізацію конституційних прав на житло мешканцям цього гуртожитку", – зазначив депутат Львівської міської ради Василь Горон.